Кравчук: Я таких ненависних очей, як на Донбасі, в житті не бачив

Окуповані території Донбасу необхідно на час заблокувати, при цьому межа між Україною та Росією - повинна залишатися священною
Depo.Влада
18 серпня 2015 09:25
ФОТО: depo.ua

Про це в інтерв'ю виданню "Новое время" заявив перший президент незалежної України Леонід Кравчук, передає depo.ua.

"Донбас завжди був проблемним. Я пам'ятаю, коли балотувався на президентських виборах, то їздив і на Донбас - був у Донецьку, в Луганську, у багатьох шахтарських селищах. Збиралися люди прямо на площах. Я таких ненависних очей, які були у багатьох з тих людей, що стояли на майданах, у своєму житті фактично не бачив", - поділився своїми враженнями Кравчук.

"Якби їм дали можливість, вони б розтерзали мене. Вони говорили мені дуже образливі слова: "Ви придумали Шевченка, ви придумали Лесю Українку, ви придумали якусь українську мову". Я все це терпів. Я знав, що там є частина людей, які дивляться тільки в одну сторону - до Росії, і будуть довго дивитися. І ось настав час для них. "ДНР" та "ЛНР "- це продукт тієї ж ситуації. Україна не могла вирішити все одночасно. Так, ми допустили багато помилок, ми не займалися глибоко цими питаннями. Але, я думаю, якщо вовка посадити в клітку, то, скільки його не годуй, а він все одно в ліс дивиться", - каже перший президент України.

Більше новин політики читайте в розділі Влада.depo.ua. 

Мітки: війна, Донбас