Кравчук вимагає повної ізоляції окупованого Донбасу

Підконтрольну бойовикам частину Донбасу потрібно повністю ізолювати, поки не з'явиться можливість її звільнити
Depo.Влада
18 серпня 2015 11:35
ФОТО: depo.ua

Про це в інтерв'ю виданню "Новое время" заявив перший президент незалежної України Леонід Кравчук, передає depo.ua.

"Є лінія розмежування. Цю лінію ми приймаємо як статус-кво, як тимчасову лінію розмежування і припиняємо говорити порожні слова - "гуманізм", "там наші люди живуть","їм треба допомагати", "ми повинні тут збирати податки і їм допомагати, тому що їм погано". Ми повинні відрізати цю територію на час, поки не зможемо її звільнити", - вважає Кравчук..

На його думку, бойовикам потрібно дати можливість покерувати захопленою територією.

"Подивимося, які гроші там будуть ходити. Ми повинні припинити з ними економічні, політичні та інші відносини. Якщо люди, які живуть на непідконтрольній Україні території, хочуть нового життя - нехай знімуть їх (бойовиків, - ред.) з п'єдесталу, як зняли владу на Майдані в Києві. Зніміть і ви, будь ласка, свою неугодну владу - і двері для вас відкриті ", - сказав Кравчук.

Він зазначив, що Мінські угоди не виконуються і приносять лише шкоду Україні.

"Тому на лінії зіткнення ми ставимо, незважаючи ні на які Мінські угоди, ту зброю, яку ми вважаємо за потрібне, те військо, яке ми вважаємо за потрібне. І якщо хтось буде пхати носа за цю територію - ми будемо їх бити з усією українською ненавистю і говорити їм: "Не лізьте", - запропонував перший президент України.

Нагадаємо, Кравчук також заявляв, що Донбас завжди був проблемним регіоном: ще під час його президентської кампанії люди там дивилися на нього з ненавистю.

Більше новин політики читайте в розділі Влада.depo.ua. 

Мітки: Донбас