Кравчук розповів, як насправді ганьбив Путіна у його день народження

Перший президент України Леонід Кравчук стверджує, що вітав з днем народження президента Росії Володимира Путіна як недруга України
Depo.Влада
7 жовтня 2016 15:33
ФОТО: depo.ua

Про це він розповів в ексклюзивному коментарі кореспонденту "ДС", передає Depo.ua.

"Мені подзвонила російська журналістка Дарина і запитала хотів би я привітати прем'єр-міністра Росії Медведєва.  Це було десь 15 днів тому (14 вересня - день народження Дмитра Медведєва, - ред.). Я тоді і зараз повторюю одне й теж, що можу привітати своїх друзів і своїх недругів, проте текст привітання для них буде відрізнятися. Тому я побажав президенту Росії, щоб він доклав зусиль і припинив війну в Україні, це було перше", - розповів Кравчук

Перший президент України також констатував у розмові з російською журналісткою, що Путін посварив слов'янські народи, а це дорога в глухий кут.

"В Україні Путіна сприймають, як я зрозумів, спілкуючись з багатьма людьми, як недруга. Його сприймають як людину, через якого Україна зазнала великих втрат, масштабні збитки і величезні муки. Мільйони людей ходять по Україні без хліба і житла, десятки тисяч вже вбиті. Але я хотів би, щоб він підняв авторитет Росії не завдяки війнам і агресії, а за допомогою реформ і демократії. Росія велика країна, я знаю, я там вчився і багато бував. Ця країна заслуговує такого підйому. Ось чого б я побажав президенту Росії. І це був основний текст моїх побажань", - запевнив Кравчук.

Нагадаємо, що сьогодні російське видання НСН перекручене привітання Кравчука на адресу Володимира Путіна, в якому перший президент України начебто лише бажає господарю Кремля підняти Росію. 

Сьогодні, 7 жовтня, Путін святкує 64-річчя. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада