Кравчук пропонує відкласти децентралізацію

Перший президент України, член Конституційної комісії Леонід Кравчук закликає народних депутатів лише наприкінці року проголосувати за внесення змін до Конституції України в частині децентралізації
Depo.Влада
21 серпня 2015 13:54
ФОТО: depo.ua

При цьому Кравчук допускає можливість доопрацювання деяких суперечливих положень, повідомляє depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Він вважає недоцільним вносити зміни до Конституції до місцевих виборів. 

"Необхідно їх проаналізувати і вже в листопаді або грудні вийти на голосування", - стверджує перший президент.

"Моя рекомендація - голосувати. Ця рекомендація є вже офіційною: я член Конституційної комісії, я голосував за внесення змін і передачу проекту до Конституційного Суду", - сказав Кравчук.

З урахуванням ситуації, яка може скластися під час голосування, він пропонує ще раз обговорити і, можливо, доопрацювати ті положення, які "які можуть бути використані проти України".

"Але ці зміни не повинні торкатися глибоких якісних формулювань - інакше тоді доведеться вдруге подавати до Конституційного Суду", - зазначив Кравчук.

Нагадаємо, що народних депутатів скличуть на позачергову сесію Верховної Ради України вже 31 серпня для голосування за зміни до Конституції України в частині децентралізації. 

Читайте також: Проект змін до Конституції щодо децентралізації (ПОВНИЙ ТЕКСТ)

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.