Кравчук пояснив, чому у 1991-му комуністи голосували за Незалежність України

370 депутатів-комуністів із 450 присутніх у Верховній Раді проголосували за незалежність України 25 років тому через те, що у них не було великих активів у банках
Depo.Влада
26 серпня 2016 14:29
ФОТО: depo.ua

Таку думку перший президент України Леонід Кравчук висловив на засіданні "круглого столу" у Верховній Раді, присвяченому Дню Незалежності України, повідомляє depo.ua з посиланням на Укрінформ.

"На засіданні 24 серпня, коли було проголошено Акт про незалежність, 370 комуністів і 80 національно-патріотично зорієнтованих депутатів проголосували за Декларацію про суверенітет, а потім Акт про незалежність України. Відповідь у тому, що ті комуністи не мали у банках активів, їм не було що втрачати", - наголосив Кравчук.

За його словами, через це вони і проголосували за незалежність.

"Якщо у банках багато активів та ще більше власності, то є що втрачати і є над чим подумати - чи голосувати чи ні. Ось чому всі у Верховній Раді після першого скликання вже голосують через гаманець, тому що політика для них набула зеленого кольору, для нас вона була жовто-блакитною. В цьому головна різниця між нами", - підкреслив Кравчук.

Він закликав депутатів, які вибороли незалежність України, допомагати нинішній владі розбудовувати українську державу.

"Не час сперечатися через дрібниці. Зараз час об'єднуватися заради України", - наголосив Кравчук.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада