Кравчук: Мінськ себе вичерпав, потрібен новий формат

Перший президент України Леонід Кравчук вважає, що необхідно виступати з ініціативою створення нового міжнародного формату для повернення Україні Криму та Донбасу
Depo.Влада
13 лютого 2016 09:27
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в ефірі політичного ток-шоу "Шустер Live", передає depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Я пропоную виступити з ініціативою створення нового міжнародного механізму звільнення окупованого Донбасу і повернення Криму. Президент Порошенко почав такий процес, назвав "Женева+". Але це тільки початок. Це повинні бути громадськість, організації, громадянське суспільство, всі ми повинні тут діяти" , - сказав Кравчук.

За його словами, "Мінські переговори зіграли свою роль, коли потрібно було посадити Путіна за стіл, щоб не почалася широкомасштабна агресія, і як документ, який дозволяє застосовувати до Росії санкції", але жоден пункт угод не виконано.

"Мене тут зупиняє тільки те, що світовий політичний календар сьогодні змушує нас десь приблизно півтора року знаходити в собі сили і утримати цю ситуацію. Через рік в США вибори, в Німеччині вибори, у Франції вибори і, очевидно, що це потягне за собою нові формати, нові системи координат, нові системи безпеки. І з моєї точки зору, то, про що ви (Кравчук) говорите, потрібно готувати, знаходити аргументи, відпрацьовувати документи. Це не взаємовиключні процеси", - зазначив Кравчук.

Нагадаємо, що 14 січня президент України Петро Порошенко заявив, що Мінська-3 не буде.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада