Кравчук: Мінськ себе вичерпав, потрібен новий формат

Перший президент України Леонід Кравчук вважає, що необхідно виступати з ініціативою створення нового міжнародного формату для повернення Україні Криму та Донбасу

Про це він заявив в ефірі політичного ток-шоу "Шустер Live", передає depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Я пропоную виступити з ініціативою створення нового міжнародного механізму звільнення окупованого Донбасу і повернення Криму. Президент Порошенко почав такий процес, назвав "Женева+". Але це тільки початок. Це повинні бути громадськість, організації, громадянське суспільство, всі ми повинні тут діяти" , - сказав Кравчук.

За його словами, "Мінські переговори зіграли свою роль, коли потрібно було посадити Путіна за стіл, щоб не почалася широкомасштабна агресія, і як документ, який дозволяє застосовувати до Росії санкції", але жоден пункт угод не виконано.

"Мене тут зупиняє тільки те, що світовий політичний календар сьогодні змушує нас десь приблизно півтора року знаходити в собі сили і утримати цю ситуацію. Через рік в США вибори, в Німеччині вибори, у Франції вибори і, очевидно, що це потягне за собою нові формати, нові системи координат, нові системи безпеки. І з моєї точки зору, то, про що ви (Кравчук) говорите, потрібно готувати, знаходити аргументи, відпрацьовувати документи. Це не взаємовиключні процеси", - зазначив Кравчук.

Нагадаємо, що 14 січня президент України Петро Порошенко заявив, що Мінська-3 не буде.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада

'); } else { document.write("
<\/div>"); var wrapper = document.getElementById('footer_widget_wrap'); wrapper.style.display ='block'; wrapper.addEventListener('click', function (e) { var url, target = e.target, dtitle, ddescr, durl, dimg; if ( target.tagName.toLowerCase() === 'i' ){ target = target.parentElement; } if ( !target.classList.contains( 'wcont' ) ) return; dtitle = document.querySelector('meta[property="og:title"]').getAttribute('content'), ddescr = document.querySelector('meta[property="og:description"]').getAttribute('content'), durl = document.querySelector('meta[property="og:url"]').getAttribute('content'); dimg = document.querySelector('meta[property="og:image"]').getAttribute('content'); if ( target.getAttribute('id') === 'footer_widget_wrap_fb' ) { url = 'https://www.facebook.com/sharer/sharer.php?src=sp&u=' + durl; } else if( target.getAttribute('id') === 'footer_widget_wrap_tw' ) { url = 'https://twitter.com/intent/tweet?url=' + durl + '&text=' + ddescr; } else if( target.getAttribute('id') === 'footer_widget_wrap_gp' ) { url = 'https://plus.google.com/share?url=' + durl; } window.open(url); }); }