Кожен шостий нардеп займається газовим бізнесом, - Коболєв

Голова "Нафтогазу" Андрій Коболєв заявив, що низка народних депутатів безпосередньо чи опосередковано пов'язані з газовим бізнесом
Depo.Влада
1 липня 2016 16:50
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в прямому ефірі "5 каналу", передає depo.ua.

За його словами, у Верховній Раді близько 70 народних депутатів є зацікавленими особами в газодобувній галузі- вони безпосередньо чи опосередковано пов'язані з цим бізнесом.

"Є цікава цифра. Є аналітична записка, яку колись мені показували співробітники однієї силової структури. Яка говорить, що 70 депутатів нинішньої Верховної Ради, прямо або побічно, відповідно до даних офіційних джерел, пов'язані з газодобувною галуззю. Тобто це люди, які прямо чи опосередковано володіють частинами або паями в компаніях, які видобувають газ в Україні", - розповів посадовець.

Нагадаємо, 20 червня суд арештував на 60 днів всіх 10 осіб, затриманих 15 червня у "газовій справі", в якій фігурує нардеп Олександр Онищенко.  А  28 червня затримали ще керівника ТОВ "Надра Геоцентр" Сергій Свіченка, який підозрюється у створенні злочинної організації і розтраті майна.

За попередніми даними, в результаті викритої газової схеми державі було завдано збитків на рівні 3 млрд грн. З яких 1,6 млрд – це кошти, отримані в результаті перепродажу газу посередниками та виведені через фіктивні підприємства. 1,3 млрд. грн – це несплачена сума ренти за користування надрами.

21 червня, Онищенко сам явився на допит до НАБУ, але там його не чекали. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада