Козак Гаврилюк розповів, хто напоумив його балотуватися у Раду

Михайло Гаврилюк вирішив балотуватися в депутати за порадою волонтерів Юрія Бірюкова і Віктора Романюка, які приїхали в АТО вмовляти козака балотуватися
Depo.Влада
11 лютого 2016 11:08
ФОТО: depo.ua

Про це, як передає depo.ua, Гаврилюк розповів в інтерв'ю виданню "Новое время".

"Вони сказали, що потрібно воювати з внутрішнім ворогом, тому що з зовнішнім кожен може", - розповів нардеп.

За його словами, будучи на Майдані, він і уявити не міг, що колись опиниться у Верховній Раді.

"Коли я був на Майдані, мені навіть у страшному сні це не могло приснитися. Я вважав, що туди потрапляють лише обрані, ті, на кого Бог поклав руку", - каже Гарвилюк.

Він також розповів, що його кликали не тільки в "Народний фронт": багато навколомайданних політиків запрошували відомого активіста до своїх політсил, щоб він потім їздив з ними Україною і розповідав про їхню роль у революції.

"Пропонували стільки грошей, що вистачило б мені, моїм дітям і, напевно, навіть онукам",— згадує Гаврилюк, однак імен політиків не називає.

Він зізнався, що роль весільного генерала йому не до вподоби, і досі побоюється, що потрапить у таку ситуацію. Так, на Майдані він багато фотографувався з усіма, хто про це просив, а тепер йому розповідають історію про те, що якийсь чоловік, демонструючи фото з Гаврилюком, просить грошей нібито на лікування.

Також і деякі земляки, користуючись нагодою, просили Гаврилюка прилаштувати їх у Києві.

“Але я ж не бізнесмен, у мене немає робочих місць. Є помічники, але взяти до себе будівельника чи хлібороба, я вважаю, неправильно",— пояснює він свою позицію.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада