Козаченко вийшла після допиту в МВС: "Все було коректно"

Слідчі закінчили допит директора департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції Тетяни Козаченко по справі про підробку документів
Depo.Влада
22 квітня 2015 17:56
ФОТО: depo.ua

Про це сама Козаченко написала у своєму "Фейсбуці", передає depo.ua.

" Допит закінчився. Все було процесуально проведено коректно. Надала дуже змістовні пояснення щодо виявлення і реакції Мінюсту на фейковий документ. Дивно одне, що розслідуванню місяць, а за словами слідчого вони не мали інформації, що документ був виявлений і наданий публічності саме через Департамент мною та Дмитром Димовим. І як таке можливо?", - пише Козаченко.

За її словами, працівники МВС прийшли до неї додому з обшуком "на підставі папірця, яка фактично мною і був виявлений".

"Громадських активістів гнобили правоохоронці взимку 2013-14 рр., їх адвокатів, які захищали людей і зараз супроводжують процедури очищення влади, "розслідують" одні і ті ж люди. Ось така ілюстрація до люстрації", - додала Козаченко.

Нагадаємо, вчора міліція провела обшуки в департаменті люстрації Мін'юсту, в квартирі у Козаченко, її заступника Дмитра Димова в рамках розслідування факту підробки листа Мін'юсту про незастосування люстрації до заступника керівника Головного управління Фіскальної служби в Києві Ганни Ігнатенко.