Козаченко готувала люстрацію керівника слідчих, що проводили у неї обшук, - ЗМІ

Окружний адмінсуд розглядає позов голови департаменту з питань люстрації Тетяни Козаченко проти начальника Головного слідчого управління МВС Віталія Сакала
Depo.Влада
21 квітня 2015 13:56
ФОТО: depo.ua

Про це написав у своєму "Фейсбуці" повідомив журналіст Дмитро Гнап, передає depo.ua.

"Здається, стає зрозуміло, хто ініціював обшуки в люстраційному комітеті.
Бачите цього чоловіка? Це Віталій Сакал - начальник Головного Слічого Управління МВС. Він працює в керівництві Міністерства ще з часів Януковича-Захарченка.
Цінний кадр, адже його, попри закон про люстрацію, чомусь не хоче звільняти пан Аваков", - написав він.

"Вчора, як з'ясувалося, Окружний адмінсуд Києва прийняв до розгляду позов департаменту люстрації про звільнення Сакала з посади. Позов готувала Тетяна Козаченко. Сьогодні вранці підлеглі Сакала прийшли до неї додому. Совпадєніє? Нє думаю", - додав він.

Нагадаємо, сьогодні вранці до Козаченко додому, а також у кабінет до неї і її заступника прийшли представники Головного слічого управління МВС проводити обшук, пізніше стало відомо, що обшуки проводяться у справі щодо фальсифікації листа по Ігнатенко.

Голова департаменту Мінюсту з люстрації повідомила, що була ініціатором оприлюднення листа за підписом першої заступниці міністра юстиції Наталії Севостьянової, яким незаконно видавалась так звана "люстраційна" індульгенція заступнику начальника Головуправління Державної фіскальної служби у м. Києві Ганні Ігнатенко.

Пізніше міністр юстиції Павло Петренко заявив, що "люстраційна індульгенція" за підписом його заступника Наталії Севостьянової - це підробка та справа рук "окремих творчих чиновників".

Козаченко розцінила обшуки як спробу тиску, оскільки саме вона ініціювала оприлюднення листа щодо Ігнатенко.

Після обшуку слідчі забрали документи та жорсткий диск комп'ютера.