Машовець: У "російських планах окупації України" від Геращенка забагато військових помилок

Оприлюднений в мережі документ з планами повномасштабного вторгнення Росії в Україну містить забагато помилок
Depo.Влада
16 червня 2015 15:33
ФОТО: depo.ua

Про це в коментарі depo.ua заявив координатор групи "Інформаційний спротив" Костянтин Машовець.

"У Росії не має так званої групи армій "Північ", яка за змістом документа має атакувати лівобережну Україну", - зазначив він.

"Я досконало і уважно вивчив так званий документ оперативного планування військової операції. Збір даних про чисельність українських батальйонів, розташування наших конкретних військових підрозділів не відповідає дійсності", - зауважує координатор "Інформаційного спротиву".

"Цей документ - суцільна недооцінка Збройних сил України. Він скрізь має військові помилки. Зазвичай, розвідники та професійні військові фахівці з оперативного планування не роблять такі помилки, які я побачив тут. Мені важко сказати, чи це спланована дезінформація, аби нас залякати. Я не знаю групу українську групу "Миротворець", про яку наголошував заступник голови МВС Антон Геращенко, яка начебто захопила ці документи у російських військових", - підсумовує Машовець.

Нагадаємо, напередодні нардеп Антон Геращенко повідомив у "Фейсбуці", що добровольці групи "Миротворець" наприкінці квітня дістали секретні документи Генштабу Російської Федерації.

За цим планом, збройні сили Росії об'єднані в групу військ "Північ", в два етапи увійдуть на територію України. Спочатку в Харківську і Донецьку області, потім в Полтавську, Київську та Чернігівську.

На вторгнення, згідно з документами, відводиться 15 діб. Мета - швидке захоплення контролю над територією і комунікаціями без захоплення великих міст та обласних центрів. Також Геращенко наголошував, що має комплект документів, де розписані точки нанесення ударів, висадки десанту, переліки захоплень стратегічних об'єктів і комунікацій, в тому числі компресорних станцій магістральних газопроводів.