Костянтин Бриль: Кримінальні справи щодо захоплення влади в компетенції правоохоронців, а не депутатів

Кримінальні справи, порушені за статтею "Захоплення влади", - це сфера компетенції правоохоронців і саме вони та суд мають поставити в них крапку, а не народні депутати

Depo.Влада
7 грудня 2017 16:29
ФОТО: depo.ua

Про це заявив голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль, відповідаючи на запитання журналістів щодо звинувачень з боку народного депутата Сергія Соболєва у фабрикації правоохоронцями справи проти Наталівської селищної ради Запорізького району, передає Depo.ua.

"Стосовно ситуації в Наталівці Запорізького району, яку правоохоронці розглядають за статтею "Захоплення влади" - свого часу люди обрали голову сільради, проте деякі місцеві депутати провели "тайне віче", де обрали "кишенькового" голову. Новий обранець виготовив власні печатки і почав ставити підписи під чималою кількістю наказів. Хоча місцеві жителі були проти. І для того, щоб їх почули, проводили мітинги під стінами ОДА. Саме тоді обласна влада і зрозуміла: те, що сталось було фальсифікацією", – розповів Костянтин Бриль.

Очільник регіону також звернув увагу, що проблеми у сільського голови розпочались після того, як він не підтримав низку пропозицій представників певної партії, зокрема щодо Янцевського кар'єру. Проте мешканці Наталівки стали на його захист.

А також закликав народних депутатів не використовувати парламентську трибуну для виголошення безпідставних звинувачень та дати можливість правоохоронцям виконати свою роботу.

"Розумію, що пан Соболєв шукав сенсації. Проте крапку в цьому питанні поставлять саме правоохоронці. А такі популістичні заяви, що не мають під собою жодного підґрунтя, є звичайним засобом отримання політичних бонусів", - додав Костянтин Бриль.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада