Коронавірус накрив Італію: Що Зеленський робитиме з панікою в Україні

Ситуація в Нових Санжарах не навчила владу нічому. Саме тому дуже скоро їх вдарить друга хвиля паніки, коли з Італії почнуть повертатися наші заробітчани. Італії, де поступово починається епідемія коронавірусу

Коронавірус накрив Італію: Що Зеленський…
Фото: president.gov.ua

В той час, як потрібно розпочинати кампанію не просто із заспокоювання населення України, а справжню кампанію із закупки тест-систем, модулів, підготовки місць для ізоляції хворих, причому на військових об‘єктах з автономними системами життєзабезпечення, Скалецька сидить в обсервації і керує Міністерством охорони здоров’я по Скайпу. Бо вона грає роль у серіалі Зеленського. 

Сам же президент Зеленський в цей час готує шоу з порятунку Насті із собачкою з Китаю на літаку "Шахтаря" Ріната Ахметова, що став фактично опорою його влади в умовах намагання позбутися впливу Коломойського. 

А медики в лікарнях думають сьогодні виключно про зарплату, яку їм заборгувала держава і може заборгувати ще більше. Прем'єр Гончарук таке враження взагалі загубився і думає, що історія в Нових Санжарах для нього вже в минулому. 

Це все яскравий приклад ситуації, коли непрофесіонали стикаються з реальними критичними історіями. Бо непрофесіонали можуть керувати процесами, які тривають частково автономно. І тоді в них все виходить. А в умовах, коли ситуація виходить з-під контролю і потрібні стратегічні рішення, вони не вміють їх приймати, бо не знають. 

Зараз всім нам, українцям, потрібно думати і реально слідкувати самим за власним здоров‘ям. А блогерам, лідерам думок і журналістам треба намагатися докричатися до влади непрофесіоналів, щоб змусити їх нарешті не заспокоювати серіалами і роликами від Зеленського націю. А готуватися до можливих проблем системно. Реальних проблем.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"