Корбану змінили міру запобіжного заходу

Екс-лідер партії "Укроп" Геннадій Корбан перебуває на лікуванні в Ізраїлі, куди виїхав на підставі дозволу, наданого Дніпровським райсудом м. Києва

Як передає Depo.ua, про це йдеться в ухвалі Печерського райсуду м.Києва щодо запобіжного заходу для Корбана від 11 серпня, пише "Українська правда". 

В ухвалі суду вказується, що Корбан, щодо якого 6 лютого 2015 року було застосовано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту, не мав права залишати місце свого проживання до 15 квітня.  14 квітня строк дії запобіжного заходу продовжили.

7 червня слідчим суддею Дніпровського районного суду м.Києва змінено запобіжний захід з цілодобового домашнього арешту на особисте зобов'язання, "з покладенням на підозрюваного обов'язків, передбачених ч. 4 ст. 194 КПК України", дію яких було продовжено до 10 серпня включно, зазначено в ухвалі.

При цьому 7 червня слідчим суддею Дніпровського районного суду м.Києва Корбану було надано дозвіл на виїзд до Ізраїля з метою проведення лікування у Тель-Авівському Медичному Центрі (Іхілов).

Строк досудового розслідування у кримінальному провадженні щодо Корбана продовжено до 31 жовтня  2016 року.

"Враховуючи, що на час розгляду клопотання строк, на який на підозрюваного були покладені обов'язки закінчився, ухвала про застосування запобіжного заходу припинила свою дію і обов'язки скасовані, тому відсутні правові підстави їх продовження", - йдеться в ухвалі.

Варто зазначити, що Корбан протягом майже всього літа перебуває в Ізраїлі і в політичному житті України активної участі не приймає.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада