Корбану надали нових адвокатів

Державний захисник Аліна Самирець, яку призначили для захисту Геннадія Корбана, заявила, що не може його захищати
Depo.Влада
28 грудня 2015 13:45
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-секретаря "Укропу".

"Шановний суд, просимо надати для ознайомлення з матеріалами не менше 3 годин. Наразі я не готова здійснювати захист свого підзахисного", - заявила вона.

У свою чергу прокурор Олександр Голініченко сказав, що їй було надано достатньо часу для ознайомлення і спілкування з Корбаном. "Я лише трохи більше десяти сторінок прочитала, мені півгодини замало для підготовки", - обурювалася Самирець.

Вона також заявила відвід слідчому судді і прокурору. Однак це було проігноровано.

Після цього адвокат зібрала свої речі і почала виходити із зали. "Я за таких умов не можу його захищати", - зазначила вона. Разом з тим Корбан заявив про залучення нових захисників. Самирець пішла реєструвати відвід.

"Я залучаю нових адвокатів: Іван Головацький та Андрій Левковець",- сказав Корбан.

Корбану надали нових адвокатів - фото 1

Суддя Микола Чаус оголосив перерву в засіданні для того, щоб нові захисники мали можливість ознайомитись з матеріалами справи. Адвокат Андірй Левковець каже, що потребує щонайменше три години для цього.

Нагадаємо, судове засідання у справі Корбана триває з ранку 27 грудня. Сьогодні зранку суд задовольнив клопотання Корбана про надання йому безкоштовного адвоката. Державний захисних Самарець, яка прибула на засідання, одразу вимагала відводу судді Дніпровського райсуду Києва, через те, що їй не дали часу ознайомитися зі справою.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада