Адвокат Корбана не коментує заяви про його умовний термін

Адвокат екс-лідера партії "Укроп" Геннадія Корбана каже, що не коментує інформацію про те, що її підзахисний отримав умовний термін
Depo.Влада
19 квітня 2016 19:16
ФОТО: depo.ua

Про це depo.ua  розповіла адвокат Геннадія Корбана Оксана Томчук.

На запитання журналіста, чи отримав лідер партії "Укроп" Генадій Корбан умовний термін, про що йшлося в повідомленні "ВВС Україна", адвокат відповіла: "Я не бачила статтю ( на сайті ВВС, - ред.) , тому не можу вам коментувати".

Сьогодні ЗМІ з посиланням на адвоката Генадія Корбана повідомили про те, що йому дали умовний термін.

"Геннадій Корбан не зможе балотуватися на довиборах в Раду по мажоритарному округу Дніпропетровська через умовний терміну ув'язнення", - повідомила Томчук.

За даними видання, мирову угоду з Сергієм Рудиком Геннадій Корбан уклав в суді Дніпропетровська 21 березня, однак через вирок Надії Савченко мало хто тоді звернув увагу на цю подію.

"Дійсно, є угода сторін по епізоду з Сергієм Рудиком, і по ньому він вже отримав вирок суду - півтора року позбавлення волі умовно", - розповіла ВВС Україна Оксана Томчук.

Однак вона зазначила, що всі інші звинувачення проти її підзахисного й досі актуальні.

"Говорити, що вже все вирішилося і він на волі - не можна. Геннадій Корбан досі перебуває в статусі підозрюваного, вся справа ще не закрита", - зазначила Томчук.

За іншими епізодами, один з яких стосується "створення бандформування" і передбачає 12 років позбавлення волі, слідство триває.

Раніше повідомлялося, що Геннадій Корбан уклав мирову угоду з Сергієм Рудиком, якого викрадали в Дніпропетровську влітку 2014 року.

Це звинувачення було одним із головним у справі проти Корбана, і, як визнала Оксана Томчук, її підзахисний визнав провину і за угодою сторін отримав умовний термін на півтора року.

Основними статтями звинувачення проти Геннадія Корбана були створення злочинного угруповання, розкрадання майна і викрадення людини.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада