Адвокат Корбана не коментує заяви про його умовний термін

Адвокат екс-лідера партії "Укроп" Геннадія Корбана каже, що не коментує інформацію про те, що її підзахисний отримав умовний термін

Про це depo.ua  розповіла адвокат Геннадія Корбана Оксана Томчук.

На запитання журналіста, чи отримав лідер партії "Укроп" Генадій Корбан умовний термін, про що йшлося в повідомленні "ВВС Україна", адвокат відповіла: "Я не бачила статтю ( на сайті ВВС, - ред.) , тому не можу вам коментувати".

Сьогодні ЗМІ з посиланням на адвоката Генадія Корбана повідомили про те, що йому дали умовний термін.

"Геннадій Корбан не зможе балотуватися на довиборах в Раду по мажоритарному округу Дніпропетровська через умовний терміну ув'язнення", - повідомила Томчук.

За даними видання, мирову угоду з Сергієм Рудиком Геннадій Корбан уклав в суді Дніпропетровська 21 березня, однак через вирок Надії Савченко мало хто тоді звернув увагу на цю подію.

"Дійсно, є угода сторін по епізоду з Сергієм Рудиком, і по ньому він вже отримав вирок суду - півтора року позбавлення волі умовно", - розповіла ВВС Україна Оксана Томчук.

Однак вона зазначила, що всі інші звинувачення проти її підзахисного й досі актуальні.

"Говорити, що вже все вирішилося і він на волі - не можна. Геннадій Корбан досі перебуває в статусі підозрюваного, вся справа ще не закрита", - зазначила Томчук.

За іншими епізодами, один з яких стосується "створення бандформування" і передбачає 12 років позбавлення волі, слідство триває.

Раніше повідомлялося, що Геннадій Корбан уклав мирову угоду з Сергієм Рудиком, якого викрадали в Дніпропетровську влітку 2014 року.

Це звинувачення було одним із головним у справі проти Корбана, і, як визнала Оксана Томчук, її підзахисний визнав провину і за угодою сторін отримав умовний термін на півтора року.

Основними статтями звинувачення проти Геннадія Корбана були створення злочинного угруповання, розкрадання майна і викрадення людини.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада