Корбан залишиться в політиці, а Коломойський піде в бізнес, – Олійник

Колишній заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Геннадій Корбан швидше за все продовжить політичну кар'єру, а сам екс-губернатор Дніпропетровщини Ігор Коломойський вирішив залишитися в бізнесі
Depo.Влада
10 квітня 2015 21:20
ФОТО: depo.ua

Про це в інтерв'ю "Укрінформу"  повідомив заступник голови Дніпропетровської ОДА Святослав Олійник, передає depo.ua.

"Думаю, що Геннадій Корбан буде займатися політикою. Через його активні дії у питанні оборони області він опинився в ситуації, коли існує загроза для його життя і безпеки. З одного боку, терористичні угруповання "ДНР" та "ЛНР" вже не раз організовували замахи на нього і на інших членів команди, а з іншого боку він отримує запрошення на допити в СБУ і ГПУ, і йому висунуті різного роду абсурдні претензії. Такі ситуації якраз і приводять людей в політику ", - сказав Олійник.

На його думку, якщо Корбан прийме рішення продовжувати політичну діяльність, то він має високі шанси досягти успіхів у цій сфері.

"Я думаю, що це рішення має право на життя, більше того - принесе свої результати. Геннадія в регіоні підтримують багато", - констатував заступник голови Дніпропетровської ОДА.

За словами Олійника, сам колишній дніпропетровський губернатор Ігор Коломойський більше не займатиметься публічною політичною діяльністю.

"Що стосується Ігоря Валерійовича, він пішов у бізнес, він заявляв це публічно. Він для себе це дійсно вирішив. Ми з ним напередодні оголошення цього рішення розмовляли, і він говорив, що в політику лізти не буде. Це не його. Він залишиться підприємцям , йому це подобається", - зазначив Олійник.

А сам він заявив, що поки залишається на посаді заступника голови Дніпропетровської ОДА до закінчення якогось "перехідного періоду", який може тривати від декількох тижнів до декількох місяців.

Як повідомляв depo.ua, 25 березня Ігор Коломойський подав у відставку з посади голови Дніпропетровської ОДА і президент Петро Порошенко її прийняв.  Того ж дня написав заяву про відставку і заступник дніпропетровського губернатора Геннадій Корбан