Корбан йде в мери Києва. Чому не варто чекати халявної гречки

Натомість, можна констатувати, що Кличко "попав" і його дуже неповороткого політика чекає жорстокий тролінг
Depo.Влада
8 серпня 2015 13:59
ФОТО: depo.ua
Корбан йде в мери Києва. Чому не варто чекати халявної гречки
Корбан йде в мери Києва. Чому не варто чекати халявної гречки

Отже, сьогодні, коли половина киян гадає як швидко включать воду, один з лідерів УКРОП Борис Філатов повідомив їм "благу вість":  "Політрада прийняла рішення рекомендувати Корбана в кандидати на мери Києва. З урахуванням тієї обставини, що Корбан склав з себе повноваження голови, то його голос при голосуванні не враховувався". Отак. Мовляв, Корбан не дуже то й хотів йти на ці вибори, і взагалі після Чернігова посипає голову попілом (не через гречані скандали, звісно, а чере поразку, мовляв, так підвести партію і чернігівців... ай-ай), але партія сказала: треба!

Кожен, хто слідкував за виборами в Чернігові може сказати - ну на що розраховує Корбан після цих всіх скандалів? Він що думає, що кияни сліпі? На перше питання можна відповісти просто - не виключено, що Корбан взагалі ні на що в сенсі результата мерської гонки не розраховує. Він буде тараном УКРОПА для прведення в Київраду якомога більшого числа депутатів. Але виглядає так, що головною його метою буде жорсткий тролінг Кличка, а через нього Порошенка - мовляв, подивіться кого вам підсовує президент. Згадають і Фірташа, і Відень, і Льовочкіна, і нещодавній колектор. І робитися це буде "по-чернігівськи" з розмахом, "вогником" та в дусі специфічного гумору Коломойського. Загалом головна ціль Корбана зіпсувати гру в Києві альянсу УДАР-Солідарність, а на столицю дивитиметься вся Україна.

Крім того, якщо хтось очікує, що Корбан розставить по Києву намети з гречкою, то він глибоко помиляється. Гадається, що Корбан зробив висновки з Чернігова і зрозумів, що гречка не вирішує всіх питань. Натомість, він тепер чудово знає схеми конкурентів і буде їх на кожному кроці викривати. Що украй неприємно. Зрештою, якщо Корбан виявиться настільки дурним, що вирішить ще раз повторити свій чернігівський подвиг з гречкою, то можна не сумніватися, що йго намети матимуть такий же успіх в Києві (традиції Черновецького), як і в Чернігові. Черги будуть такими ж довжелезними, але як і в Чернігові, це йому не допоможе.

Мітки: Київ