Корбан розповів, як Коломойський захищав Мауглі від шакалів

Команда Ігоря Коломойського - це ангели хранителі, які захищали український народ
Depo.Влада
27 березня 2015 14:42
ФОТО: depo.ua

Про це в інтерв‘ю "Медузі" розповів Колишній заступник губернатора Дніпропетровщини Геннадій Корбан.

За його словами, у них з Порошенком різне світосприйняття. "Особисто у мене з ним нічого не сталося, я просто не приймаю і не прийму те, що він робить, і його методи. Читайте Кіплінга. Ця історія - шикарна ілюстрація "Мауглі". Сьогодні Порошенко перетворився на Шерхана, "Народний фронт" - це стадо вовків, яких він "розводить" як хоче. Бандерлоги - це депутати. Руді собаки - це російська терористична агресія", - зазначив він.

"Себе ж ми сприймаємо більше як ангелів-охоронців Мауглі. Ми як Каа, Балу і Багіра завжди піклувалися про нього", - додав він.

За словами Корбана, Мауглі в даному випадку - "це народ України, і я сподіваюся, що рано чи пізно він розбереться і зробить правильний вибір. Народ України сьогодні не такий дурний, і він дуже швидко почав розуміти, що відбувається".

Також він зізнався, що порушував деякі закони, бо "коли в країні йде війна, закон не можна не порушувати".

"У цій країні був совок, і він зберігається. Є купа інструкцій, директив, якихось постанов, документів. Якщо ти будеш їх дотримуватися, тоді треба просто відразу підняти руки догори. Треба було діяти неформально. Іноді треба знайти мужність, щоб робити те, що повинно. Я не порушував закони з точки зору людських цінностей. Розумієте? З точки зору Старого і навіть Нового завіту", - заявив Корбан.

 

Мітки: