Корбан повідомив про затримання та три кримінальні справи

Лідер партії УКРОП повідомив, що зараз він знаходиться у Києві, на на допиті в будівлі Генеральної прокуратури
Depo.Влада
1 листопада 2015 00:10
ФОТО: depo.ua

Через свого адвоката він зв'язався з редакцією "Цензор.НЕТ" і розповів про подробиці затримання.

"Мені пред'явлені підозри у скоєнні трьох злочинів: По-перше, розкрадання коштів з Фонду оборони країни, який я сам і створив у Дніпропетровську, і був його основним донором. По-друге, викрадення голови Державного земельного агентства Сергія Рудика. По-третє, викрадення секретаря Дніпропетровської міської ради Олександра Величко", - розповів Корбан.

За його словами, всупереч заяві на брифінгу представників Генпрокуратури, жодних підозр у розкраданні державних коштів йому не пред'явлено.

"Незважаючи на те, що я перебуваю в будівлі ГПУ на Різницькій, а інкримінують мені діяння, вчинені в Дніпропетровській області, слідство проти мене веде ... прокуратура Чернігівської області. У самій ГПУ ніхто не наважився забруднити себе таким очевидно рекомендованим справою. Я затриманий з масою процесуальних порушень, і не збираюся полегшувати роботу негідникам. Мені буде не складно довести свою невинність у суді - я нікого не викрадав. Це буде процес, який покаже одну зі сторін нашої масштабної роботи з мобілізації армії і народу на боротьбу з російською агресією", - заявив Геннадій Корбан.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада