Корбан назвав свій арешт злочинною змовою корупціонерів

Лідер партії УКРОПу Геннадій Корбан назвав судовий процес над ним злим умислом і злочинною змовою прокурорів, суддів і замовників
Depo.Влада
22 січня 2016 13:57
ФОТО: depo.ua

Про це Корбан заявив під час розгляду в Апеляційному суді Києва скарги його адвокатів на рішення Дніпровського районного суду столиці про його арешт, передає depo.ua з посиланням на голову прес-служби партії.

"Відбулася неприкрита змова корумпованих прокурорів та корумпованого судді Чауса. Це було прогнозовано", -  сказав він.

Корбан розповів, що 24 грудня 2015 року  добровільно прийшов о 10:00 на медичну експертизу до обласного центру в Дніпропетровську. куди викликала його прокуратура.

"В той же час туди зайшли представники прокуратури та зачитали мені постанову про те, що вони скасовують свою постанову про проведення експертизи в цьому державному медичному центрі, тому я повинен бути цього ж дня, до 17.00, у Києві, в судово-медичному бюро", -  сказав політик. 

За його словами, в той самий час суддя Дніпровського районного суду Києва Микола Чаус виносив рішення суду про примусовий привід.

"І вони прокурори про це знали. Я хотів пройти експертизу, і я на неї з’явився. В цю мить прийшов прокурор і зачитав, що він скасовує свою постанову. І я до 5-ої години вечора повинен бути в Києві, за 500 кілометрів, в іншій експертній установі, яка працює до 17.45", -  сказав Корбан.

Він назвав такі дії прокуратури цинізмом, оскільки в умовах домашнього арешту необхідно було заздалегідь погоджувати з районним відділом міліції та Генеральною прокуратурою можливість того, щоб залишити місце домашнього арешту.

"Скажіть, чи є здоровий глузд в усіх цих обставинах? Чи тут є злочинний намір та злочинна змова прокурорів, судді Чауса та замовників цієї судової ганьби?", -  додав Корбан.

Крім того, Апеляційний суд Києва оголосив перерву до 25 січня 2016 року в засіданні з розгляду скарги захисту лідера УКРОПу  на рішення суду першої інстанції  щодо запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою строком на 60 днів.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада

Мітки: арешт, Корбан