Корбан каже, що після відставки Яроша за нього візьметься СБУ

Лідер партії УКРОП Геннадій Корбан пов'язує "відставку" Дмитра Яроша з поста голови Проводу "Правого сектора" із радикалізацією цього руху
Depo.Влада
12 листопада 2015 07:58
ФОТО: depo.ua

Про це Корбан написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Ми міркували про те, що насильницькі революційні дії до узурпаторів від діючої влади можуть активізувати спільного ворога. А це - непоправні людські втрати. І це нікому не потрібно. Ми говорили про те, що єдиний шлях для країни - відновити конституційний лад в парламенті, де демократичні сили повинні об'єднатися, переформатувавши коаліцію. Обрати технічний уряд і втілити не віртуальні реформи, а провести реальну модернізацію країни", - розповів Корбан про зустріч із Ярошем.

"Я прочитав про те, що Ярош склав з себе повноваження лідера "Правого сектора". Велика частина Проводу серйозно радикалізується, і думаю, що Ярош давно не влаштовував тих, хто хотів трощити й палити все навколо. При всьому цьому для мене Ярош залишається моральним авторитетом і польовим командиром Війни за Незалежність", - додав лідер УКРОПу.

Він також висловив побоювання, що Ярошем може "зацікавитись" СБУ.

"Наостанок я висловив йому свої побоювання. Про те, що після мене атака Грицака буде спрямована вже на нього. СБУ просто чекає зручного моменту. Діма розуміюче кивнув", - зазначив Кобан. 

Нагадаємо, вчора, 11 листопада, народний депутат України Дмитро Ярош заявив, що складає з себе повноваження провідника Національно-визвольного руху "Правий сектор", пояснивши своє рішення тим, що має позицію, яка часто не збігається з устремліннями частини керівництва руху. 

Читайте також: Ярош вирішив завести біло-зелену візитівку

Більше новин політики чит