Корбан каже, що нізащо не віддасть перемогу, яку собі паралельно нарахував

При цьому Корбан підозрює, що офіційний підрахунок голосів буде відрізнятися від паралельних підрахунків його штабу
Depo.Влада
26 липня 2015 22:48
ФОТО: depo.ua

Кандидат у народні депутати на довиборах у Верховну Раду України в 205 окрузі (Чернігів) Геннадій Корбан заявляє, що перемогу на виборах отримав саме він.

Про це він сказав на брифінгу в неділю ввечері в Чернігові біля будівлі окружної виборчої комісії, передає Інтерфакс-Україна, повідомляє depo.ua.

Так, Корбан заявляє, що за попередніми даними паралельного підрахунку голосів його штабу станом на 21:00 він випереджає кандидата від "Блоку Петра Порошенка" Сергія Березенка мінімум на 5% голосів.

"Ми проводили паралельний підрахунок голосів, за моїми даними на цю хвилину (21.00) я випереджаю провладного кандидата на близько 5 - 5,5% голосів", - сказав він.

При цьому Корбан не виключає, що буде оскаржувати результати виборів у судах.

Він вказав, що питання про можливу подачу судових позовів вирішуватиметься залежно від того, які порушення будуть зафіксовані в ході виборчого процесу.

Нагадаємо, за даними екзит-полу, проведеного соціологічною групою "SOCIS" на замовлення Комітету виборців України, в Чернігові на довиборах у Верховну Раду на 205-му окрузі кандидат від БПП Сергій Березенко набрав 31,4% голосів, кандидат від партії "Кріп" Геннадій Корбан - 17,1%.