Корбан допоміг Лукаш повернутися додому

Корбан під домашнім арештом, тож немає сенсу звірствувати щодо Лукаш
Depo.Влада
6 листопада 2015 20:15
ФОТО: depo.ua
Корбан допоміг Лукаш повернутися додому
Корбан допоміг Лукаш повернутися додому

Приблизно так, мабуть, розсудили у високих кабінетах. 5 млн. грн. застави для Лукаш, які вже приніс не хто-небудь, а сам Вадим Новинський.  Так той самий регіонал і російський православний олігарх, з яким ГПУ влаштувало мегашоу на погоджувальній раді у ВР.

І це означає, що все шоу з її затриманням виявилося вже не потрібним. Що підтверджує думку - Лукаш попала під роздачу, щоб перебити в інформаційному просторі справу Корбана. У Корбана вже все добре, влада фактично програла його справу, тож і Лукаш вже не потрібна за гратами, інакше б прокурори билися за СІЗО для неї до останнього як з Корбаном. А прокурори поводили себе мляво. Навіть не наполягали особливо на двох місяцях СІЗО. 

Все це наводить на кілька думок.

По-перше, те, що Лукаш повертається до до дому не її заслуга, а не допрацювання силовиків, які цьому одіозному діячу режима Януковича знайшли лише економічні статті, які передбачають заставу. І суд був абсолютно правий з формальної точки зору. Зрештою, як і випадку з Корбаном.

По-друге, як вже було сказано, що немає в СІЗО Корбана, не потрібна виявилася там і Лукаш. Тобто у силовиків немає жодного бажання  "без причин" переслідувати стовпів режиму Януковича. 

По-третє, можна констатувати, що суди у нас справді стали "незалежними". І "система Портнова" абсолютно не працює в руках його спадкоємців. І це було б добре, якби наші суди не були такими корумпованими, а в них не засідали ті самі виродки, які судили майданівців.

По-четверте, хтось в АП внушив Порошенко "оригінальну" думку, що усі справи він в судах програє тільки тому що він за суддів надто круто взявся. Ходять там деякі діячі і говорять, що всіх суддів треба звільнити. А як не всіх - то для початку штук 800. От і образилися судді на президента. І не виходить з ними працювати. Тож їх треба іноді і погладити по голові цих суддів. Що і зробив сьогодні Порошенко - в черговий раз повторив, що є чесні судді і всіх звільняти не можна. Чи почують судді Президента? Вже почули і зрозуміли, що він їм не указ. Що було б і непогано, якщо б ці судді були не українськими суддями. Зрештою, ми вже повторюємося.

Отже, маємо те, що маємо. Найгуманніший суд і найледачиших силовиків у світі, коли мова заходить про таких персонажів як Лукаш та Єфремов. Гладьте їх і далі по голові. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада