Контроль України над кордоном не вирішить конфлікт, - глава МінАТО

Відновлення контролю над кордоном з Росією не вирішить конфлікт на Донбасі, оскільки це лише один його вимір
Depo.Влада
22 червня 2016 16:05
ФОТО: depo.ua
Контроль України над кордоном не вирішить конфлікт, - глава МінАТО
Контроль України над кордоном не вирішить конфлікт, - глава МінАТО

Про це заявив міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш, передає depo.ua з посиланням на "Голос України".

"Ми бачимо, як сьогодні сіється ненависть по ту сторону, - намагаються зібрати на неконтрольованих територіях списки дітей, батьки яких загинули, інших людей і тримати їх в такій групі, називаючи українців карателями і т. п. Тобто це способи, які зараз провокують фахівці з російських спецслужб, налаштованих на те, щоб конфлікт підтримувати довго", - вважає міністр.

За словами Черниша, якщо навіть Україна отримає контроль над кордоном, то вона отримає "майже три мільйони чоловік, які її не сприймають".

"Ви отримуєте конфлікт. І незалежно від того, контролюєте ви кордон чи ні, - це все одно ситуація конфлікту. Просто інший його вимір", - розповів міністр.

"У нас єдине українське суспільство. І в цьому конфлікті немає національного компонента, як в колишній Югославії. У нас конфлікт штучно спровокований", - підсумував він.

Нагадаємо, що 20 квітня уряд створив Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб, де станом на травень працювали три людини

6 травня заступник міністра Тука розповів, що відомство розробило державну стратегію щодо тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада