Контактна група прийняла 7 висновків та рекомендацій щодо обстрілів на Донбасі

Завершилася відеоконференція Тристоронньої контактної групи по Донбасу
Depo.Влада
3 листопада 2015 21:43
ФОТО: depo.ua
Контактна група прийняла 7 висновків та рекомендацій щодо обстрілів на Донбасі
Контактна група прийняла 7 висновків та рекомендацій щодо обстрілів на Донбасі

Про це у "Фейсбуці" написала прес-секретар представника України у тристоронній контактній групі, другого президента України Леоніда Кучми Дар'я Оліфер, повідомляє depo.ua.

За її словами, були заслухані доповіді представників СММ ОБСЄ і офіцерів з Спільного центру з контролю і координації сторін.

За результатами отриманої інформації Тристороння контактна група зробила наступні висновки та рекомендації:

1. Відведення озброєнь калібром менш 100мм йде відповідно до затвердженого плану. З урахуванням важливості відведення цих знарядь, закликали прискорити даний процес.

2. У зв'язку з одиничними випадками порушень режиму припинення вогню з боку представників окремих районів Донецької та Луганської областей, звернулися до СММ ОБСЄ та СЦКК із закликом розслідувати ці факти і припинити їх.

3. Як і було заявлено раніше, закликали збільшити кількість спостерігачів СММ ОБСЄ, а також забезпечити їх відповідною технікою - дронами і камерами спостереження, і поставити це питання на засіданні Постійної ради ОБСЄ у Відні 4 листопада і на зустрічі міністрів закордонних справ країн Нормандської четвірки в Берліні 6 листопада.

4. Прискорити реалізацію Мінських домовленостей про звільнення незаконно утримуваних осіб.

5. Відповідно до Паризьких домовленостям закликали забезпечити допуск СММ ОБСЄ на територію окремих районів Донецької та Луганської областей і непідконтрольну Україні частину українсько-російського кордону.

6. Дали імпульс політичної підгрупі прискорити процес розгляду української концепції закону про місцеві вибори.

7.Взяли до відома заяву представника окремих районів Луганської області про допуск іноземного експерта з відновлення водопостачання в окремі райони Луганської області.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада.