Конституційна Комісія схвалила проект змін до Конституції в частині правосуддя

Конституційна Комісіz на черговому пленарному засіданні схвалила остаточний варіант проекту змін до Конституції в частині правосуддя, підтриманий Венеціанською комісією
Depo.Влада
30 жовтня 2015 17:18
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба глави держави, передає depo.ua.

Заступник Глави Адміністрації Президента України і Секретар Конституційної Комісії Олексій Філатов відзначив: "Сьогодні зроблено важливий крок для реалізації повномасштабної судової реформи і оновлення суддівського корпусу, відновлення довіри громадян до судової гілки влади та забезпечення права кожного на справедливий суд.

Проект змін до Конституції в частині правосуддя є безпрецедентним для України, як з точки зору його високої оцінки міжнародними експертами, так і з точки зору консолідації українського суспільства. Проект пройшов кілька етапів обговорення і схвалення українськими та міжнародними експертами, представниками фракцій парламентської коаліції, громадськими активістами. Велике спасибі всім колегам, які протягом п'яти місяців працювали над цим фундаментальним питанням. Сподіваємося, що вже найближчим часом цей законопроект буде внесений на розгляд до Парламенту".

Більше новин політики читайте на Depo.Влада.