Константіновський вийшов з "Народного Фронту"

В'ячеслав Константіновський вийшов зі складу фракції "Народного фронту" у Верховній Раді
Depo.Влада
17 червня 2015 12:32
ФОТО: depo.ua

Про це депутат написав на сторінці "Фейсбук", передає depo.ua.

За його словами, таке рішення  "назрівало давно".

"Вихід з фракції дозволить мені самому приймати рішення, не порушуючи "фракційну дисципліну". Нести персональну, а не колективну відповідальність перед своїми виборцями, життя яких стає все важче", - написав Константіновський.

Він також зазначив, що швидкість та порядок подання більшості законопроектів не дозволяють зрозуміти всі нюанси майбутнього закону, щоби сформувати чітку і професійну позицію. На думку депутата, така система в Раді побудована свідомо, щоб "підвищити керованість звичайними членами фракцій" і не допустити реальних дискусій.

"Все це сприяє кулуарним домовленостям між зовсім невеликими групами людей в парламенті і дає можливість маніпулювати голосами звичайних членів фракцій. Ставши депутатом, я вперше у житті опинився в ситуації, коли хтось вирішує за мене, як мені чинити, і не пояснює чому", - написав нардеп.

Нагадаємо, В'ячеслав Константіновський - бізнесмен, учасник АТО, став відомим після продажу свого Rolls-Royce, гроші від продажу якого, за його словами, віддав на потреби сил АТО. В 2014 році став народним депутатом, перемігши на одному з одномандатних мажоритарних округів Києва.

Як повідомлялось, 22 квітня генпрокурор збирався подати до парламенту запит на зняття з Костянтинівського депутатської недоторканності.