Консьєрж будинку в Лондоні підтвердив, що неодноразово бачив Насірова

Консьєрж будинку на вул. Лаймхарбор у Лондоні підтвердив, що голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров є власником однієї з квартир
Depo.Влада
10 вересня 2015 17:35
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомила кореспондент з Лондона, передає depo.ua.

"Я перебуваю на вулиці Лаймхарбор у Лондоні, і мені вдалося поспілкуватися з консьєржем, і як тільки я йому показала фотографію пана Насірова, він з легкістю підтвердив, що це власник квартири. Він бачив їх неодноразово з дружиною. Вони сюди приходили, але на даний момент він тут не проживає, а проживає подруга родини, ім'я не визначене", - розповіла кореспондент.

Нагадаємо, раніше екс-заступник голови Державної фіскальної служби України (ДФС) Костянтин Лікарчук заявляв про наявність у Насірова квартири в Лондоні.

За його словами, квартира не внесена до декларації Насірова, у результаті чого на підставі частини 8 статті 3 закону України "Про очищення влади" Насіров потрапляє під люстрацію і не може протягом 10 років займати посади в державних органах.

Пізніше з'явилася інформація, що Насіров не вказав у декларації за 2014 рік доходи від бізнесу своєї дружини Катерини Глімбовської.

Більше новин читайте на Влада.depo.ua