Кононенко збирається судитися зі ЗМІ-"кілерами" Коломойського

Народний депутат від БПП Ігор Кононенко заявляє про намір судитися зі ЗМІ через розповсюдження недостовірної інформації щодо нього
Depo.Влада
25 листопада 2015 10:30
ФОТО: depo.ua

Про він сказав журналістам в кулуарах парламенту, передає depo.ua.

"Що стосується звинувачеьн проти мене, то це технологія інформаційного кілерства, запущена телеканалом "1+1" і підхоплена іншими виданнями. Це пов`язано з тим, що йде важка боротьба Петра Порошенка з олігархічними кланами. На сьогодні я вимушений прийняти рішення звернутися до адвокатів щодо підготовки позовів проти низки ЗМІ і персоналій, які розповсюджують недостовірну інформацію щодо мене. Та інформація, яка вилилась в ЗМІ за останніх два тижні, там не було жодного факту", - заявив Кононенко.

"Є олігархічні групи, які ціленаправлено працюють проти мене як інформаційно, так і погрожують фізично", - сказав нардеп. При цьому він зазначив, що не збирається наймати охорону, оскільки вважає, що вона ні від чого не захищає. "Я їзжу на автомобілі з водієм або особисто і вважаю, що я маю право робити в нашій країні", - сказав Кононенко.

Нагадаємо, в ЗМІ повідомляли, що 23 листопада на засіданні фракції БПП розгорівся скандал. Найбільші дискусії розгорілися стосовно заступника голови фракції Ігоря Кононенка. Його звинувачують в корупції, зокрема купівлі голосів, однак сам нардеп заперечує ці звинувачення. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада

Мітки: бунт, БПП