Кононенко вимагає очної ставки з Абромавичусом (ДОКУМЕНТ)

Народний депутат ББП Ігор Кононенко звернувся до НАБУ з проханням провести очну ставку з міністром економічного розвитку Айварасом Абромавичусом
Depo.Влада
8 лютого 2016 23:50
ФОТО: depo.ua

Про це він написав у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Сьогодні я звернувся з клопотанням до Національного Антикорупційного бюро України, в якій попросив слідство провести очну ставку як з міністром економічного розвитку Айварасом Абромавичусом, так і з іншими особами, причетними до його звинувачень", - повідомив Кононенко.

Він також зазначив, що у клопотанні наголосив, що готовий дати дозвіл щодо доступу до своїх "можливих" спілкувань та СМС-листування з паном міністром".

"Переконаний, що слідство має з’ясувати правду і тут важлива максимальна відкритість та оперативність", - заявив Кононенко.

Сьогодні я звернувся з клопотанням до Національного Антикорупційного бюро України, в якій попросив слідство провести очн...

Опубліковано Игорем Кононенком 8 лютого 2016 р.

"Як ви вже знаєте, я закликав пана Абромавичуса разом зі мною пройти відкрите тестування на поліграфі. На жаль, поки відповіді від нього немає. Хоча тестування на поліграфі не є розповсюдженою практикою, проте у цій справі, зважаючи на її значний резонанс, такий крок був би дуже доречним", - додав депутат.

Як відомо, 3 лютого 2016 року міністр економічного розвитку і торгівлі Абромавичус заявив про рішення подати у відставку через відсутність підтримки та активну протидію проведенню його командою реформ.

Міністр звинуватив народного депутата з фракції "Блок Петра Порошенка" Ігоря Кононенка у блокуванні роботи МЕРТ і чиненні тиску.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада