Кононенко викликав Абромавічуса до суду

Народний депутат, заступник голови фракції БПП Ігор Конононенко чекає зустрічі з екс-міністром економіки України Арвісом Абромавічусом в суді за позовом про захист честі і гідності
Depo.Влада
21 жовтня 2016 18:58
ФОТО: depo.ua

Про це він повідомив в ексклюзивному коментарі телеканалу NewsOne, передає Depo.ua. 

"Це позов про захист честі і гідності щодо публічних звинувачень пана Абромавічуса, які пізніше не були підтверджені розслідуванням НАБУ. І я подав позов до суду. Суд кілька разів повертав мені документи з тим, що нібито вони були неправильно оформлені. І, нарешті, після 4-х місяців документи були прийняті. І на 20 число наступного місяця призначено засідання. І я маю надію, що розгляд цієї справи буде відкритим і об'єктивним", - повідомив Кононенко.

Зі слів народного депутата, він сподівається що в судовому провадженні будуть використані матеріали розслідування НАБУ.

"Я маю надію, що розгляд цієї справи буде відкритим і об'єктивним. Що до нього будуть долучені матеріали розслідування НАБУ. І маю надію, що істина переможе", - повідомив заступник голови фракції БПП.

Як раніше повідомляло видання "Дзеркало тижня", Абромавічус в показаннях НАБУ не надав фактів тиску на нього Ігорем Кононенко. Відсутність фактів тиску також підтвердили в Генеральній прокуратурі України.

Нардеп також зажадав відкритого судового слухання і висловив сподівання, що журналісти отримають повний доступ до його матеріалів. Засідання призначене на 23 листопада 2016 року, в одному зі столичних судів.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада