Кононенко відхрестився від офшорної компанії, що торгує з "Газпромом"

Депутат БПП Ігор Кононенко спростував свою причетність до компанії Intraco Management Ltd
Depo.Влада
5 квітня 2016 22:36
ФОТО: depo.ua

Про це він написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Українськими ЗМІ почала "гуляти" інформація про нібито причетність президента Порошенка та мене до компанії Intraco Management Ltd, яка, крім іншого, ніби займається "торгівлею з "Газпромом". Повідомляю: це "стара качка", яка вже розповсюджувалася не раз ще до появи інформації про "панамські офшори" і яка не має жодного відношення до дійсності", - заявив Кононенко.

"Тому повторю ще раз - інформація про нібито причетність президента Порошенка та мене до компанії Intraco Management Ltd не відповідає дійсності. Чим взагалі ця компанія займається мені, природно, невідомо… українським журналістам варто було би перевіряти свої джерела, якщо, звичайно, вони насправді зацікавлені у подачі правдивої інформації", - додав він.

Українськими ЗМІ почала «гуляти» інформація про нібито причетність Президента Порошенка та мене до компанії Intraco...

Опубліковано Igor Kononenko 5 квітня 2016 р.

Нагадаємо, у понеділок видання ЛІГА.net з посиланнями на данні митниці, повідомило, що офшорна компанія Intraco Management Ltd, власниками якої британська газета The Guardian називає Петра Порошенка та Ігоря Кононенка, займається торгівлею із російською дочірньою компанією "Газпрому".

Більше новин політики читайте на Depo.Влада