Кононенко розповів, хто керує виборчим штабом БПП

У центральному виборчому штабі БПП сформувався хороший тандем з представників УДАРу і "Солідарності"
Depo.Влада
20 жовтня 2015 15:12
ФОТО: depo.ua

Про це в інтерв'ю Цензор.нет заявив голова центрального штабу ББП Ігор Кононенко, передає depo.ua.

"Відбувається те, про що я говорив на момент об'єднання: мине кампанія, ми пройдемо спільні випробування - і через півроку-рік забудеться, хто був у УДАРі, а хто - в "Солідарності". Тому що у нас немає ніяких протиріч. Це я до того, що один час були розмови: хто до кого приєднався, хто кого злив", -  заявив він.

За його словами, відбулося об'єднання команд.

"Це видно і по штабу. Ми не стали структурувати його у форматі "головний-заступники"; все-таки штаб - це тимчасова структура. Зрозуміло, що є керівник-організатор-координатор; комусь потрібно збирати засідання, виробляти порядку денного та ін. А все інше розділене по зонах відповідальності", -  зазначив Кононенко.

За його словами, за юридичну службу штабу відповідає народний депутат  УДАР Сергій Алексєєв. За координацію та взаємодію з регіонами - Сергій Березенко (БПП).

"Технічну сторону і, по суті, виконання рішень штабу забезпечує глава секретаріату партії Максим Саврасов. Рекламну кампанію і взаємодія зі ЗМІ курирує Вікторія Сюмар (НФ). Разом із Сергієм Березенком за регіони також відповідає представник УДАРу Дмитро Білоцерківець. Вони координують роботу центрального штабу з регіонами. В якості політтехнолога нам допомагає Олег Таран", -  пояснив Кононенко.

Більше новин політики читайте на  Depo.Влада