Кононенко проінвестував в молодих тенісистів

Один з інвесторів дитячої юнацької спортивної школи "Міжнародна тенісна академія", народний депутат Ігор Кононенко підписав контракти з чемпіонками тенісних турнірів в групі юніорів Долженко Марією і Снігур Дариною
Depo.Влада
13 січня 2017 19:51
ФОТО: depo.ua

Відповідно до інвестиційного контракту, ДЮСШ "МТА" фінансуватиме тренування і виїзні турніри юних спортсменок до досягнення ними 18-річного віку.

Як заявили в прес-службі МТА, дитяча спортивна школа постійно вивчає досягнення українських спортсменів і регулярно надає фінансову і матеріально-технічну допомогу найбільш перспективним з них.

"Марія Долженко і Дарина Снігур на сьогоднішній день є багатообіцяючими молодими тенісистками, вони - майбутнє українського спорту, і з часом стануть обличчям нашої країни на світовій спортивній арені. Ми розуміли, що цим дітям для розвитку в спорті потрібна фінансова допомога, і ми прийняли рішення взяти на себе цю відповідальність, щоб в майбутньому український теніс був гідно представлений на світовому рівні", - прокоментував інвестор "Міжнародної тенісної академії" Ігор Кононенко.

Кононенко проінвестував в молодих тенісистів - фото 1

Як повідомив керівник МТА Вадим Гуменюк, дитяча юнацька спортивна школа повністю візьме на себе забезпечення та організацію тренувального процесу Марії Долженко і Дар'ї Снігур, а також буде супроводжувати і спонсорувати участь тенісисток в чемпіонатах як українського, так і міжнародного масштабу.

Нагадаємо, дитяча юнацька спортивна школа "Міжнародна тенісна академія" - це професійна спортивна база європейського рівня, на якій готуються до змагань більш 600 дітей, частина з них проживає в спортивному інтернаті на грантовій основі. "МТА" є однією з найкращих тренувальних баз для підготовки професійних спортсменів в Україні, в тому числі базою для тренувань Національної збірної з баскетболу.

Кононенко проінвестував в молодих тенісистів - фото 2

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада