Кононенко про звинувачення Лещенка: Маячня, небезпечна для здоров'я

Заступник глави фракції БПП Ігор Кононенко заявив, що хвилюється за здоров’я депутата БПП Сергія Лещенка у зв’язку із його викривальними заявами
Depo.Влада
8 червня 2016 22:41
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав в ефірі 112 каналу, передає depo.ua з посиланням на Українську правду.

На прохання телеведучої прокоментувати слова Лещенка про те, що Кононенко нібито допомагав одному з найближчих соратників Віктора Януковича Юрію Іванющенку зникнути зі списків міжнародного розшуку, політик сказав: "Я не знаю від кого ці звинувачення лунають".

"Якщо ви кажете, що від пана Лещенка, то пан Лещенко був і є непоганим журналістом-розслідувачем, але мабуть він вже став політиком, бо він перестає використовувати факти і це перетворюється на якусь маячню небезпечну для здоров’я. Я дуже переживаю за здоров’я Сергія", - додав Кононенко.

Нагадаємо, 7 червня народний депутат Сергій Лещенко заявив, що Інтепорл зняв Юрія Іванющенка з міжнародного розшуку.

Іванющенко подав до суду на Лещенка за те, що нардеп назвав його "смотрящим" за державними підприємствами в часи Януковича, і за те, що він займався організацією "тітушок" на Майдані.

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що ГПУ поки не може розпочати заочне засудження одного з найближчих соратників Віктора Януковича Юрія Іванющенка через брак доказів

Довідка: Колишній нардеп Юрій Іванющенко (у кримінальних колах відомий під іменем Юра Єнакіївський) - один із творців кримінально-кланового режиму Януковича.

Саме Іванющенку приписують повернення інституту "смотрящих" – фактично паралельної системи державного управління. Для режиму Януковича – це був тіньовий міністр фінансів і економіки в одній особі, принаймні на початку його становлення.

Проти Іванющенка розслідують дві справи. Перша - історія з 2012 року, коли невідомі фірми-прокладки, підконтрольні Іванющенку, "виграли" тендер на утеплення шкіл і лікарень за рахунок "кіотських" коштів. Ціна питання – 1,7 мільярда гривень за курсом 2012 року. Ці гроші були виділені трьом фірмам, а от утеплення шкіл, заміна вікон та інші роботи проведені так і не були.

Друга справа стосується акцій одеського ринку "7 кілометр".

Більше новин політики читайте на Depo.Влада