Кононенко: Онищенко і Лещенко зобов'язані опублікувати поіменний список всіх, кому платили

Народний депутат Ігор Кононенко в інтерв'ю телеканалу NewsOne зажадав від бігах депутата-газівника, що знаходиться в бігах, Олександра Онищенка і його публічного представника депутата Сергія Лещенка опублікувати докладний поіменний перелік усіх осіб, кому з держслужбовців і депутатів платилися гроші
Depo.Влада
10 грудня 2016 17:23
ФОТО: depo.ua

"Коли Онищенко робить заяви, що підкуповував депутатів, підкуповував глав облрад, принципова позиція моя і нашої фракції - назви прізвища! Назвіть прізвища тих, кому давали гроші і кого ти купував. А далі вже будуть питання до цих людей", - заявив Ігор Кононенко 9 грудня о програмі "Великий ефір" на телеканалі NewsOne.

За словами заступника глави "Фракції Блок Петра Порошенка", він особисто, спільно з колегами депутатами готовий ініціювати розслідування з цього приводу і звертатися в НАБУ.

"Онищенко назвав, що близько 70 депутатів отримували від нього гроші Будь ласка, назви прізвища - хто отримував ці гроші. Щоб було проведено розслідування щодо цих депутатів або компаній. Необхідно назвати якісь конкретні факти, коли ви робите такі звинувачення", - поставив вимогу народний депутат.

Кононенко: Онищенко і Лещенко зобов'язані опублікувати поіменний список всіх, кому платили - фото 1

Нагадаємо, раніше ЗМІ і народний депутат Лещенко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідомляли про спроби блокування Сергієм Лещенком обшуків і вилучення документів СБУ і ГПУ з компанія "Укргазвидобування" у справі Онищенка.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада