Кононенко назвав фейком компромат Наливайченка

Народний депутат від БПП Ігор Кононенко назвав недостовірною інформацію, надану екс-главою СБУ Валентином Наливайченком щодо виведення коштів в "офшори" на рахунки офшорних компаній на Віргінських островах
Depo.Влада
15 жовтня 2015 11:35
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив сьогодні на засіданні парламентського комітету з питань запобігання та протидії корупції, передає depo.ua.

"По-перше, я офіційно заявляю, що я особисто ніякого відношення до компанії під назвою Intraco management Ltd (за словами Наливайченка, ця компанія щомісяця виводить з України від 100 до 300 тис. доларів, - ред.) не маю. Друга позиція, за цією схемою: чесно кажучи, не готовий коментувати, тому що перший раз побачив. Тому, якщо потім проаналізую, можливо, з'являться якісь коментарі. Єдине, що можу сказати, що ті документи, які були надані також і в цій схемі, я жодного зв'язку з Україною не бачу", - заявив Кононенко.

Він заявив, що надані платіжні документи, які, як заявляє Наливайченко, доводиться зв'язок Кононенко з компанією Intraco management Ltd,  є фотокопіями, на яких немає ані підписів, ані відповідних відміток банку. 

"Походження цих платіжок мені невідоме, щодо їх достовірності в мене є сумніви. Це питання відповідних органів, до яких, я впевнений, вже звернулись. Хай досліджують", - сказав нардеп. 

За його словами, цією справою вже займається столична прокуратура. "Я був на зустрічі із прокурором міста і давав пояснення з цього приводу", - заявив Кононенко.

Нагадаємо, в кінці серпня Наливайченко звинуватив так званого "смотрящего" БПП Кононенка у фінансових оборудках з виведенням коштів за кордон. Він також продемонстрував документи, які начебто підтверджують переведення коштів на рахунки офшорних компаній на Віргінських островах, які координує "Укрпромінвест".

У свою чергу, Кононенко відхрестився від цих звинувачень, а також запевнив, що не має ніякої "чорної каси". Він також заявив про намір звернутись до відповідних органів, щоб вони перевірили документи, надані Наливайченком.