Кононенко хоче позиватися до "Радіо Свобода": Його захищатиме "міжнародний" адвокат Порошенка

Народний депутат Ігор Кононенко найближчим часом планує звернутися до закордонного суду із позовом до "Радіо Свободи" щодо маніпулятивного й недостовірного розслідування журналістів

Про це повідомив речник виборчого штабу Петра Порошенка Олег Медведєв під час брифінгу, передає Depo.ua.

"Ігор Кононенко, якого згадували в цьому розслідуванні, вважає поширену інформацію недостовірною, а також виготовленою з грубими порушеннями журналістських стандартів. І, відповідно, він ухвалив рішення найближчим часом подати позов до суду на "Радіо Свобода". Хотів би наголосити, що цей позов буде не до українського суду, а до закордонного суду. І, наскільки мені відомо, Кононенко мав певну розмову з Гремом Аткінсом і Грем погодився представляти його інтереси в організації цього судового позову", – наголосив він.

Адвокат Грем Аткінс, який допоміг Порошенкові виграти суд проти BBC за наклеп, підтвердив свою згоду на участь у цьому процесі.

"Я розмовляв із паном Кононенком стосовно цього нещодавнього кейсу з "Радіо Свобода". І я можу підтвердити, що буду радий репрезентувати його інтереси у цій справі", – сказав Аткінс.

Він додав, що має багату практику і його досвід дозволяє представляти інтереси саме у сфері дезінформації у політичних справах.

"Для мене абсолютно не дивно, що такі звинувачення відбуваються за дуже короткий час до виборів... Я буду дуже радий зібрати команду юристів у Європі, або Великій Британії... Там, де це буде потрібно, для того, щоби підготувати цей кейс і відбудувати репутацію пана Кононенка у цій справі. Я буду радий можливості співпраці та координації будь-якої судової справи, що триматиме у межах цього процесу. І я сподіваюся та вірю, що цей кейс також буде успішним",  – підсумував адвокат.

Нагадаємо, 28 березня Кононенко звинуватив журналістів програми "Схеми" у маніпуляції думкою глядачів.

Медведєв назвав розслідування "Схем" брудною технологією і "чорним піаром".

 

 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна