Кононенко каже, що очної ставки з Абромавічусом не буде

Перехресного допиту (очної ставки) між нардепом від БПП Ігорем Кононенко і екс-міністром економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус не буде
Depo.Влада
25 лютого 2016 22:10
ФОТО: depo.ua

Про це у "Фейсбуці" написав народний депутат України з фракції "Блок Петра Порошенка" Ігор Кононенко, передає depo.ua.

"Минуло два тижні, як я звернувся до НАБУ, з клопотанням про проведення очної ставки між мною і міністром МЕРТ Айварас Абромавичус. Передбачалося, що вона могла б відбутися завтра, але, за моєю інформацією, її не буде через те, що Абромавічус поїхав закордон ", - зазначив Кононенко.

Депутат нагадав, що на минулому допиті в НАБУ, він звернувся до слідчого з пропозицією пройти поліграф.

Пройшло два тиждні як я звернувся до НАБУ із клопотанням щодо проведення очної ставки між мною та міністром МЕРТ Айварас...

Опубліковано Игорем Кононенком 25 лютого 2016 р.

"Дуже шкодую, що слідчі дії сповільнюються. Тому в черговий раз повторюю, що хочу, щоб істина була встановлена ​​якнайшвидше, і тому пропонував в ході слідства пройти Абромавічусe через дослідження "поліграфом", а також - через перехресний допит", - додав Кононенко.

"Дуже сподіваюся, що Національне антикорупційне бюро знайде можливість не сповільнювати наслідок за ухилення Абромавічус і суспільство отримає відповіді на всі питання", - підсумував Кононенко.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада