Кононенко: Кадрові рішення в Кабміні Рада може розглянути 2-5 лютого

Заступник голови фракції БПП Ігор Кононенко не виключає, що кадрові рішення в Кабміні можуть бути прийняті 2-5 лютого
Depo.Влада
22 січня 2016 18:52
ФОТО: depo.ua

Про це, як передає depo.ua, він заявив в ефірі телеканалу "112 Україна".

"На нашій фракції ми обговорювали деякі кандидатури, про можливі зміни до складу уряду, це обговорення було на рівні депутатських груп нашої фракції. Офіційне рішення фракція не приймала, коли дійде справа до ротації в уряді, коли це питання буде на порядку денному, звичайно, ми розглянемо це на фракції, буде офіційна позиція фракції, і ми визначимося з нашими кандидатурами", - заявив Кононенко.

"Я не думаю, що це (прийняття кадрових рішень, - ред.) буде на наступному сесійному тижні, оскільки порядок денний вже сформований, і там досить багато питань, багато законів підійшли до другого читання, які необхідно приймати. Але ми працюємо два сесійні тижні поспіль, і я не виключаю, що на наступний сесійний тиждень, можливо, будуть винесені кадрові питання, але це залежить від деяких факторів, це бажання коаліції приймати рішення про зміни, тут потрібні голоси і узгодженість позицій партій коаліції, по-друге, це бажання уряду та прем'єр-міністра робити подання, і третє, це вже голосування в залі. Якщо всі ці три чинники збігаються, я не виключаю, що наступний тиждень, можуть бути, в тому числі, і розгляд кадрових питань", - зазначив заступник голови фракції БПП.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що "Самопоміч" відкликає свого міністра з Кабміну. Крім того, вони вимагають поміняти коаліційну угоду і Кабмін.

Крім того, у Кабміні чекають відставки голови МОЗ Олександра Квіташвілі і глави Мінінфраструктури Андрія Пивоварського. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада