Конкурс в Антикорупційну прокуратуру вже тричі оскаржили в суді

В Окружний адміністративний суд Києва прийняв три позови щодо оскарження результатів конкурсу з відбору членів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури
Depo.Влада
16 грудня 2015 17:35
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на сайті суду.

Так, сьогодні на 17:00 має вже початися засідання за позовом екс-прокурора Приморського району Одеси Олександра Кузьменка.

Він просить скасувати рішення Конкурсної комісії з відбору кандидатів на адміністративні посади у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі в частині, що стосується відмови йому в допуску до участі у конкурсі, та зобов'язати конкурсну комісію допустити його до конкурсу.

"Окремою вимогою позову є зобов’язання членів конкурсної комісії пройти профілактичний медичний огляд у лікаря-офтальмолога", - сказано в повідомленні.

Прес-служба суду зазначає, що у провадженні Окружного адмінсуду Києва станом на 16 грудня перебуває ще дві справи про оскарження рішень Конкурсної комісії з відбору кандидатів до Антикорупційної прокуратури.

Нагадаємо, що 30 листопада генеральний прокурор України Віктор Шокін призначив своїм заступником, керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького. Тепер немає перепон для повноцінної діяльності Антикорупційного бюро.

Після цього, 9 грудня, окружний адміністративний суд м. Києва відхилив клопотання працівника Генпрокуратури Микола Стоцького щодо скасування ключових рішень конкурсної комісії з відбору голови Антикорупційної прокуратури.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада