Конкурс на нового голову податкової готуються зірвати наступного тижня, - Вадим Денисенко

Конкурс на нового керівника податкової заблокують найближчим часом за тією ж процедурою, що й конкурс на керівника митниці

Про це повідомив народний депутат України, представник Кабміну у Верховній Раді Вадим Денисенко у Facebook, інформує Depo.ua.

"У день тиші отримав наступну інформацію: уже домовлено, що конкурс на голову податкової буде заблоковано. Ініціатори - ті самі, правда коло зацікавлених трохи ширше ніж минулого разу", - повідомив він.

Денисенко пояснив, що причиною є те, що ніхто з крупних тіньових гравців не хоче змін і сподіваються, що з новою владою вони домовляться про призначення своїх керівників.

"З точки зору піара, все будуть валити на провальну судову реформу Порошенка, хоча, кожен, хто хоч трошки розуміє це питання, розуміє, що головна причина в іншому. Це не просто гроші. Це кілька мільярдів доларів в рік", - додав нардеп.

Нагадаємо, на початку березня Кабінет міністрів України схвалив реорганізацію Державної фіскальної служби і поділу її на Податкову та Митну служби.

20 березня Кабінет міністрів оголосив конкурс на посади голів податкової та митної служб України.

Довідка: 19 грудня Кабмін схвалив рішення про реорганізацію Державної фіскальної служби (ДФС). Постанови передбачає поділ ДФС на Державну податкову службу (до складу якої входитимуть підрозділи податкової міліції) і Державну митну службу як окремі центральні органи виконавчої влади.

Наприкінці листопада міністр фінансів Оксана Маркарова повідомила, що перший етап поділу ДФС може пройти без законодавчих змін, після чого будуть оголошені конкурси на керівників обох напрямків. Після цього протягом 2019 року Мінфін буде пропонувати внести зміни в законодавство.

Державна податкова служба та Державна митна служби були об'єднані в 2012 році шляхом створення Міністерства доходів і зборів. У 2014 році це міністерство було перетворено на Державну фіскальну службу, яка формально підпорядковується Міністерству фінансів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна