Конфлікт між ГПУ і НАБУ - це найкраще, що ми могли побачити, - нардеп

Конфлікт між НАБУ та Генпрокуратурою, за яким спостерігає уся країна, - це найкращий розвиток ситуації, який міг би бути за сьогоднішніх реалій
Depo.Влада
18 серпня 2016 22:32
ФОТО: depo.ua

Про це заявив народний депутат від "Самопомочі") Єгор Соболєв , передає depo.ua з посиланням на "112 Україна".

"Я звісно розумію тих людей, які кажуть, що ж коїться, вже один на одного кидаються на вулицях Києва. Але, ви не повірите, це найкраще, що ми могли побачити. Бо страшно, коли один, другий, третій правоохоронець пов’язані спільним пограбунком, спільною корупцією, спільно миються в бані, спільно їздять по дівчатам, спільно живуть в одних віллах, в одному заміському кварталі, і от тоді у суспільства немає шансів. Зараз ці шанси з’являються, і важливо не примирення, тим більше на словах, а важливо те, щоб розслідування було завершено вироком. І якщо підтвердиться інформація про велике майно цих прокурорів, то і спецконфіскації", - пояснив він.

При цьому Соболєв підкреслив, що таким чином в України з'явився шанс викорінення кругової поруки.

"Зараз Василь Грицак стоїть перед вибором: або він продовжує традиції кругової поруки, або він робить розслідування, яке остаточно зруйнує цю кругову поруку. Ламається головна зброя корупціонерів: рука руку миє, та сама кругова порука і це не питання суперечки, бійки, це значно важливіше. Зараз з’являється шанс, що цього більше не буде", - сказав він.

Нагадаємо, 5 серпня ГПУ провела обшуки в будівлі НАБУ на підставі ухвали суду. У бюро стверджують, що слідчі не вилучили жодних документів, однак у ГПУ запевнили, що "провели вилучення документів"

НАБУ вважає незаконною ухвалу суду щодо надання дозволу представникам ГПУ провести обшуки у будівлі бюро.

За словами директора НАБУ Артема Ситника, минулого тижня представини ГПУ і поліції 11 годин катували його підлеглих, які проводили санкціоноване спостереження

Більше новин політики читайте на Depo.Влада