Коморовський: Україна може отримати безвізовий режим у травні

Президент Польщі Броніслав Коморовський вважає за можливе надання Україні безвізового режиму з Європейським Союзом на Ризькому саміті Східного партнерства в травні
Depo.Влада
8 квітня 2015 20:12
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив після зустрічі з президентом України Петром Порошенком, передає depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Польща в цьому питанні займає однозначно проукраїнську позицію, і ми впевнені, що існує можливість отримати такий режим і є можливість отримати таку ж позицію від усього ЄС, який буде приймати політичне рішення про це", - сказав Коморовський.

У свою чергу Порошенко зазначив, що влада України розраховують, що в Ризі ЄС визнає європейську перспективу Києва, а також домовленість про скасування візового режиму з 1 січня 2016 року.

"Ми повинні отримати два головних питання. Перший - це визнання європейської перспективи для України. І друге - це підтримка український позиції з приводу надання безвізового режиму з 1 січня 2016 року", - сказав він.

Нагадаємо, саміт Східного партнерства у Ризі повинен відбутися 21-22 травня 2015 року.

Раніше МЗС України заявив, що покладає великі надії на Ризький саміт Східного партнерства у справі імплементації угоди про асоціацію.