Коморовський не хоче робити Польщу ворогом Росії

Президент Польщі Броніслав Коморовський вважає, що його країна не повинна ставати ворогом Росії
Depo.Влада
22 травня 2015 09:16
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав під час теледебатів зі своїм головним конкурентом на президентських виборах Анджеєм Дудою, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

"Не треба себе ставити у ролі ворога Росії чи президента Росії, але треба бачити глибоку, погану зміну в російській політиці. З політики м'якої співпраці Росія перейшла до конфронтації не з Польщею, а з цілим західним світом - із США, ЄС. Це видно в Україні, де триває протистояння", - сказав Коморовський, відповідаючи на запитання, як будувати відносини з Росією в умовах її агресії проти України.

За словами президента, Польща є частиною західного світу і спільно з ним робить усе для того, аби змусити Росію змінити свою політику, зокрема за допомогою санкцій та підтримки проєвропейського шляху України.

Як наголосив Коморовський, Польща, як і інші держави, у випадку зміни російської політики, має прагнути до співпраці з нею. "Для Польщі (Росія) є безпечною тоді, коли немає імперських прагнень, якщо хоче модернізуватися. Власне, така Росія нам потрібна. Не можна робити себе ворогом Росії. Ми повинні бути тою частиною західного світу, яка найкраще Росію знає і знає, як її найкраще зупинити", - сказав Коморовський.