Коморовський: Без України не буде стабільної Європи

Президент Польщі Броніслав Коморовський пообіцяв всебічну допомогу України від країн заходу, адже, на його думау, без України не можливе стабільне мабутє всьього Євросоюзу
Depo.Влада
9 квітня 2015 10:23
ФОТО: depo.ua

Про це сьогодні під час виступу у Верховній Раді заявив презент Польщі, передає depo.ua

"Польща подає руку Україну і зробить все, щоб руку подали всі інші держави і народи вільного західного світу. Це питання розуміння історичного процесу, рівноправного і надзвичайно важливого сусіда та  питання майбутнього польско-українських відносин",- наголосив Коморовський. 

"Понад 100 років тому доля пов'язала між з собою наші країни, ми мали спільне відчуття приналежності, близькі наші мови , обичаї",- зауважив президент.

На думку Комаровського, якщо поляки і українці ставли проти один одного - "цього завжди хотів хтось інщий, хто не хотів нашої незалеженості".

Президент наголосив, що правильною дорогою в українсько-польських відносинах є взаємне прощення і примірення.На думку президента Комаровського велику рль у відносинах країн відіграють контакти молодих людей. "Не забудьмо про велику роль, яку відвграли молоді поляки на українських Майданах, а також їх бажання нести Україні розвиток і допомогу",- зауважив він.

"Європа в жодному випадку не має забути жертву героїв Небесної Сотні. Я пишаюсь тим , що деякі з них мали польське коріння",- зазначив президент Польщі.

Крім того, Комаровський підкреслив, що за останній рік українці довели, що бачать своє місце саме в демократичній Європі. "Двері в структуру західного світу, а саме в структуру Європейського союзу повинні бути відкриті", - заявив Коморовський