Коморовський: Без України не буде стабільної Європи

Президент Польщі Броніслав Коморовський пообіцяв всебічну допомогу України від країн заходу, адже, на його думау, без України не можливе стабільне мабутє всьього Євросоюзу

Про це сьогодні під час виступу у Верховній Раді заявив презент Польщі, передає depo.ua

"Польща подає руку Україну і зробить все, щоб руку подали всі інші держави і народи вільного західного світу. Це питання розуміння історичного процесу, рівноправного і надзвичайно важливого сусіда та  питання майбутнього польско-українських відносин",- наголосив Коморовський. 

"Понад 100 років тому доля пов'язала між з собою наші країни, ми мали спільне відчуття приналежності, близькі наші мови , обичаї",- зауважив президент.

На думку Комаровського, якщо поляки і українці ставли проти один одного - "цього завжди хотів хтось інщий, хто не хотів нашої незалеженості".

Президент наголосив, що правильною дорогою в українсько-польських відносинах є взаємне прощення і примірення.На думку президента Комаровського велику рль у відносинах країн відіграють контакти молодих людей. "Не забудьмо про велику роль, яку відвграли молоді поляки на українських Майданах, а також їх бажання нести Україні розвиток і допомогу",- зауважив він.

"Європа в жодному випадку не має забути жертву героїв Небесної Сотні. Я пишаюсь тим , що деякі з них мали польське коріння",- зазначив президент Польщі.

Крім того, Комаровський підкреслив, що за останній рік українці довели, що бачать своє місце саме в демократичній Європі. "Двері в структуру західного світу, а саме в структуру Європейського союзу повинні бути відкриті", - заявив Коморовський