Комітет з оборони схвалив антиофшорний закон Тимошенко

Проект закону №4380 про деофшоризацію схвалений Комітетом Верховної Ради з питань оборони і нацбезпеки
Depo.Влада
18 травня 2016 17:53
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко, передає depo.ua з посиланням на прес-службу партії.

"Сьогодні ми здобули першу перемогу, тому що Комітет національної безпеки і оборони ухвалив рішення рекомендувати Верховній Раді розглянути цей законопроект у залі Верховної Ради", - сказала вона.

При цьому Тимошенко наголосила, що комітет не ухвалив рішення про передачу законопроекту на розгляд робочої групи з питань деофшоризації, створеної за ініціативою президента Петра Порошенка.

"Це робоча група, де президент України, який має зацікавленість в офшорах, хотів, по суті, цей закон про деофшоризацію зупинити, розчинити, заблокувати", - вважає Тимошенко.

На її думку, тепер дуже багато буде залежати від того, як поставляться депутати всіх фракцій до цього законопроекту, який може вдвічі збільшити доходи бюджету.
Тимошенко пропонує розглянути законопроект у першому читанні, а потім доопрацювати в комітетах.

"Цей законопроект, на наш погляд, логічно розглядати з новим Податковим кодексом, розробленим парламентом, який схвалений усіма профільними комітетами і докорінно знижує ставки податків і робить пільгову систему оподаткування для українських компаній таку, щоб, у принципі, в офшори звертатися навіть не було потреби", - додала вона.

Нагадаємо, раніше Тимошенко заявляла, що  "Батьківщина" розробила "два законопроекти про повну деофшоризацію нашої держави,  які викорінять офшори з нашої країни до ядра Землі".   Комітету Верховної Ради з питань митної і податкової політики не дав рекомендації розглядати їх у сесійній залі. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада