Комітет Ради з нацбезпеки не проти служби іноземців в рядах ЗСУ

Парламентський комітет з питань національної безпеки і оборони підтримав підготовлений до другого читання законопроект про проходження військової служби іноземцями та особами без громадянства у Збройних силах України
Depo.Влада
3 червня 2015 22:58
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив керівник комітету Сергій Пашинський у Фейсбуці, передає depo.ua.

"Комітет з питань національної безпеки і оборони сьогодні на засіданні підтримав легалізацію іноземців, які з нашими бійцями АТО захищають українську землю від російських терористів і сепаратистів", - написав він.

Пашинський повідомив, що законопроект про проходження військової служби іноземцями та особами без громадянства у ВСУ парламент розгляне в другому читанні.

"Іноземні вояки зможуть підписати контракт і отримати легальний статус. Я переконаний, що таким чином ми хоч як-то віддамо борг людям, які допомагають протистояти російській агресії. Вони офіційно зможуть служити на посадах молодшого сержантського і старшинського складу", - зазначив Пашинський.

Для таких осіб , повідомив він, буде спрощено порядок надання українського громадянства. Пашинський також повідомив, що за інформацією Генерального штабу ЗСУ восени минулого року на боці України воювали не менше тисячі іноземних добровольців.

12 травня Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект №2389 "Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо проходження військової служби у Збройних силах України (ЗСУ) іноземцями та особами без громадянства".