UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Комітет Ради назвав дедлайн розгляду всіх пропозицій до закону про медіа

Комітет Верховної ради з питань гуманітарної та інформаційної політики планує опрацювати всі пропозиції стейкхолдерів та міжнародного середовища до законопроєкту "Про медіа" до кінця квітня

Про це повідомила заступниця голови комітету, заступниця голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук на своїй сторінці у Facebook за результатами засідання комітету 8 квітня, передає Depo.ua.

"Уже після завершення засідання (комітету - ред.) сьогодні (8 квітня – ред.) мали ще одну нараду у Zoom з нашою робочою групою щодо законопроєкту "Про медіа". За останній час було проведено цілу низку консультацій і дуже детальних обговорень. Дякуємо експертам Ради Європи, які активно долучалися до цього процесу. До кінця квітня плануємо опрацювати та врахувати всі конструктивні пропозиції стейкхолдерів і міжнародного середовища", – зазначила Кравчук.

Як повідомляв Укрінформ, Комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики рекомендував ухвалити в першому читанні законопроєкт №2693 "Про медіа", який складається зі 124 статей.

Законопроєкт "Про медіа" зареєстрований у парламенті 27 грудня 2019 року, пропонує запровадити спільне регулювання у сфері медіа як поєднання функцій і засобів державного регулювання та галузевого саморегулювання.

Нагадаємо, 17 січня у Міністерстві культури, молоді та спорту презентували проект закону про протидію дезінформації, який встановлює покарання за фейки.

29 січня депутати, журналісти, експерти та громадські діячі засудили скандальний законопроект про протидію дезінформації.

30 січня Репортери без кордонів (RSF) критично поставилися до українського законопроекту щодо боротьби з дезінформацією та висловили зауваження до нього.

31 січня Моніторингова місія ООН з прав людини закликала Міністерство культури, яке розробило законопроект про дезінформацію, не обмежувати роботу медіа та дотримуватися міжнародних стандартів прав людини.

3 лютого Бородянський заявив, що Міністерство культури, молоді та спорту все одно планує продовжити доопрацювання законопроекту про протидію дезінформації.

Законопроект про дезінформацію "прошерстять" медіаюристи.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme